HBOT vplyv na krásu

Speváčka Katy Perry v rozhovore pre austrálsku rozhlasovuviedla,žepoužíva „staroveké prostriedky“, aby si udržala mladý vzhľad. Prezradila, že je skeptická voči bežným prostriedkom na zlepšovanie vzhľadu a krásy.

„Najmä, keď starnete a máte dlhšiu opicu, uvedomujete si, ako bunky vo vašom tele hynú,“ priznala.

 

Vy však môžete na omladenie pleti využiť najmodernejšie neinvazívne prostriedky a to kyslíkovú terapiu na omladnutie pleti:

HBOT umožňuje dosiahnuť takého istého  výsledku, ako procedúry injekčnej kozmetiky (napríklad injekčná výplň kyselinou hyaluronovou). Pleť sa zlepšuje nielen vizuálne, ale aj jej štruktúra. V pokožke sa normalizuje množstvo kolagénu a elastínu.

Obzvlášť efektívna je hyperbarická terapia v období rekonvalescencie po plastickej operácii či po aplikácii botulotoxínu.

Starostlivosť o pokožku je pre Japonky niečo ako osobný posvätný rituál, ktorému venujú hodiny denne a zlepšujú ho počas celého života. Okrem výberu najlepších produktov, siahajú tiež po špeciálnych zoštíhľujúcich procedúrach.

Aj tu máme pre Vás dobrú správu: S kyslíkovou terapiou sa dá aj chudnúť                            Pri HBOT procedúre sa za jednu hodinu spaľuje 400-600 kalórií. Tento energetický výdaj má veľký vplyv na chudnutie. Samotné procedúry  podporujú toho kto chce schudnúť, pričom však by mal držať tzv. každodenný kalorický deficit (celkový príjem kalórií za deň musí byť nižší než výdaj). Jedna hodina v HBOT spaľuje rovnaký počet kalórií ako hodina tenisu či behu so strednou intenzitou. HBOT zároveň napomáha vyplavovaniu toxínov, zbytkov liekov a celkove očisťuje telo.

 A to stále nie je všetko:

Procedúry v hyperbarickej komore majú blahodarný vplyv na štruktúru a vyživovanie vlasov. Stlačený kyslík pôsobí na korienky vlasov, a napomáha vlasovej výžive. Vlasy sú pevnejšie a znižuje sa ich vypadávanie a lámavosť.

 HBOT tak celkovo zlepšuje omladnutie buniek a redukuje podkožný tuk

 + Malý bonus pre mužov

Androgénny efekt HBOT

HBOT napomáha úplnému odstráneniu alebo výraznému zlepšeniu erektilnej dysfunkcie, ktorá bola spôsobená v dôsledku chronickej únavy, stresu či prepracovaním. S HBOT dosiahnete zlepšenie fyziologického a psychického stavu tela, ktorý reálne ovplyvňuje potenciu.

K zlepšeniu erekcie dochádza už po 2-3 procedúrach.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.